Przeprowadzka we Wrocławiu - porady

1. Który samochód do przeprowadzki wybrać? Ilu pracowników do noszenia?

Do przeprowadzki kilku niedużych mebli, jednego pokoju, małej kawalerki - polecamy bagażówkę standard 12m3. Do przeprowadzki większego mieszkania, 2-3 pokoi z większą ilością mebli i kartonów - polecamy kontener 20m3. Przeprowadzka domu, mieszkania powyżej 50m2, 4-5 pokoi - wykonujemy ją meblowozem 36m3. Im większa przeprowadzka, tym większe auto, oraz oczywiście więcej pracowników do przenoszenia mebli.

Do przeprowadzki bagażówką przeważnie wystarczą 2 osoby noszące (o ile nie ma żadnych gabarytów powyżej 100kg wagi). Przeprowadzka kontenerem - to conajmniej 2 osoby, albo 3 lub 4, jeśli mebli jest dużo, mamy wysokie piętra do wniesienia i zniesienia, lub bardzo duże gabaryty np. 3-drzwiowe szafy, antyki. Razem z meblowozem przyślemy do Państwa conajmniej 3 osoby noszące, lub więcej, zależnie od stopnia trudności i ilości mebli.

Do gabarytów powyżej 100kg - przysyłamy odpowiednią ilość osób. Wszelkie ponadnormatywne usługi przewozu ciężkich rzeczy wyceniane są indywidualnie. Zapraszamy do kontaktu z Centralą telefoniczną.

2. Terminy przeprowadzki 

U nas to Państwo wybierają dogodny dla siebie termin - bagażówkę oraz kontener zamówią Państwo na bieżąco danego dnia w zależności od dostępności aut lub 1 dzień wcześniej (jeśli wystarczy kierowca z pomocnikiem). Jeśli potrzebna jest większa przeprowadzka, zapraszamy do kontaktu 2-3 dni robocze wcześniej.

3. Oferta:

 - przeprowadzki ekonomiczne - podstawiamy tylko samochód, Państwo wykonują załadunek i rozładunek samodzielnie, kierowca pomoże zabezpieczyć rzeczy w samochodzie.

- przeprowadzki standardowe (z wyniesieniem i wniesieniem) - podstawiamy samochód przeprowadzkowy wraz z ekipą noszącą. Nasza ekipa zniesie i wniesie rzeczy oraz meble i ustawi je w docelowym miejscu. Zabezpieczymy delikatne meble folią stretchową, kocami i gąbką. Przypinamy pasami w samochodzie na czas transportu.

- przeprowadzki kompleksowe (wraz z pakowaniem) - świadczymy nie tylko usługę transportu i wniesienia, tak jak w przeprowadzce standardowej, ale również pakowania, zabezpieczenia rzeczy osobistych, delikatnych sprzętów AGD, sprzętu komputerowego. Dowozimy kartony, worki, folię bąbelkową i wszelkie inne materiały potrzebne do zapakowania.

 - utylizacja - wywozimy stare meble oraz AGD do specjalistycznych punktów utylizacji

Centrala telefoniczna jest czynna od pon. do pt. w godz. 08.00-19.00 i w sobotę w godz. 09.00-14.00.

Zapraszamy do kontaktu - tel. 71 719 77 77 ;  733 492 899 lub email: bagazowka50@gmail.com

Od 25 maja obowiązują nowe przepisy o ochronie danych osobowych, tj. Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych").

W związku z powyższym informujemy o zasadach, na jakich przetwarzamy dane osobowe po dniu 25 maja 2018 roku. Państwa dane tj. adres i nr tel. są wykorzystywane wyłącznie w celu wykonania usługi przeprowadzki. Te dane są przekazywane jedynie szefowi ekipy przeprowadzkowej wyłącznie w celu wykonania usługi i NIE SĄ udostępniane firmom zewnętrznym.

Twoje dane są u nas bezpieczne, a wyrażone zgody możesz wycofać w każdej chwili.Liczba odwiedzin dzisiaj: 155
©Wszelkie Prawa zastrzeżone BAGAŻÓWKA.COM