Przeprowadzka - porady 

Przeczytaj zanim zamówisz przeprowadzkę w Warszawie

Termin przeprowadzki

U nas tu Państwo wybierają dogodny termin oraz godzinę przeprowadzki. Samochód z kierowcą podstawiamy na miejsce średnio w ciągu 30min, większą ekipę w ciągu 1 godziny. Przeprowadzki pod koniec miesiąca kalendarzowego (29-31 dzień danego miesiąca) należy zamawiać z większym wyprzedzeniem, ze względu na dużą ilość zamówień w tym terminie.

Rodzaje przeprowadzek:

1. Przeprowadzka podstawowa: podstawiamy na miejsce odpowiedniej wielkości auto wraz z pracownikami do wniesienia i zniesienia rzeczy. Państwo samodzielnie pakują swój dobytek, nasza ekipa znosi i pakuje rzeczy i meble do samochodu. Delikatne meble zabezpieczamy folią stretchową, rzeczy zabezpieczamy i przypinamy pasami w samochodzie.

2. Przeprowadzka ekonomiczna: najtańsza wersja przeprowadzki obejmuje podstawienie samochodu przeprowadzkowego z kierowcą i przewóz. Państwo we własnym zakresie ładują i rozładowują samochód. W razie potrzeby kierowca pomoże poukładać rzeczy w aucie i zabezpieczyć je na czas przejazdu.

3. Przeprowadzka całościowa (kompleksowa): w tym wariancie wykonujemy kompleksową usługę przeprowadzki włącznie z pakowaniem i rozpakowaniem. Zamawiają Państwo ekipę z odpowiednim wyprzedzeniem, dowozimy kartony oraz materiały do pakowania, pakujemy i zabezpieczamy drobne rzeczy, owijamy meble folią stretchową, załadowujemy do samochodu i rozpakowujemy również w miejscu docelowym. 

Elastycznie dopasowujemy zakres usług do potrzeb klienta, więc zapraszamy Państwa do kontaktu w razie jakichkolwiek nietypowych zamówień i pytań. Z pewnością możemy pomóc!

Dodatkowe porady - jak się spakować? 

Jeśli samodzielnie pakują Państwo swoje rzeczy warto wiedzieć, że ciężkie rzeczy (książki, naczynia itp.) pakujemy w mniejsze, poręczne kartony, lekkie rzeczy natomiast (np.pościele, ubrania) można spakować w mocne plastikowe worki. Kartony należy mocno zakleić taśmą i dobrze zabezpieczyć przed wyniesieniem. Należy odłączyć wszelki sprzęt AGD przed wyniesieniem (lodówka, pralka, zmywarka) oraz opróżnić i spakować zawartość wszystkich większych mebli (regały, półki, szafy, komody). Delikatne rzeczy, np. szklanki, talerze trzeba osobno owinąć w papier lub folię bąbelkową przed spakowanem do kartonów i w miarę możliwości opisać kartony napisem SZKŁO. Większy sprzęt elektroniczny, np. telewizor, komputer warto spakować w folię bąbelkową i sztywny karton.

Taxi bagażowe 

Świadczymy również usługi taxi bagażowego - przewóz pojedyczych sprzętów, AGD, RTV, sprzętu elektronicznego, paczek, materiałów budowlanych etc. Podstawiamy samochód najszybciej jak to możliwe od momentu zamówienia (średni czas oczekiwania to 20-30 min) i przewozimy pod wskazany adres, włącznie z usługą wniesienia, zależnie od preferencji klientów.

Utylizacja i wywóz mebli na wysypisko 

Przy okazji przeprowadzki czy remontu, często znajdują się wielkogabarytowe odpady i stare meble, które musimy zutylizować. Takie sprzęty odbierzemy od Państwa i przewieziemy w najbliższy punkt utylizacyjny na terenie Warszawy. 

Transport dla firm i instytucji 

Wykonujemy kompleksowe przeprowadzki firm, biur i instytucji, przewozimy paczki, palety, materiały konferencyjne, meble biurowe, maszyny i inne tzw. mienie ruchome. 

Transport długodystansowy

Wykonujemy również przeprowadzki międzymiastowe, długo-dystansowe i zagranicę. 

Zamówienia 

Prosimy o składanie zamówień w godzinach pracy naszej centrali telefonicznej: pon-pt 08.00-19.00 oraz w soboty 09.00-14.00. Na zamówienia przesyłane drogą mailową poza godzinami pracy odpowiadamy jak najszybciej w kolejnym dniu roboczym. 

Ubezpieczenie i reklamacje

Szef ekipy przeprowadzkowej posiada ubezpieczenie OC przewoźnika lub osobiście odpowiada za powierzone mu mienie. Wszelkie reklamacje dotyczące usług rozpatruje szef ekipy przeprowadzkowej, która wykonuje konkretne zamówienie. 

Od roku 2018- 25 maja obowiązują nowe przepisy o ochronie danych osobowych, tj. Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych").

W związku z tym informujemy o zasadach, na jakich przetwarzamy dane osobowe po dniu 25 maja 2018 roku. Państwa dane tj. adres i nr tel. są wykorzystywane wyłącznie w celu wykonania usługi przeprowadzki. Te dane są przekazywane jedynie szefowi ekipy przeprowadzkowej wyłącznie w celu wykonania usługi i NIE SĄ udostępniane firmom zewnętrznym.

Twoje dane są  bezpieczne, a wyrażone zgody możesz wycofać w każdej chwili.


Liczba odwiedzin dzisiaj: 88
©Wszelkie Prawa zastrzeżone BAGAŻÓWKA.COM