Przeprowadzka - czyli co powinieneś wiedzieć.......(?)

1. Taxi bagażowe, Bagażówka

Jeśli potrzebujesz standardowej Bagażówki (ok 10m3) lub nieco większego kontenerka (20m3) tylko z Kierowcą możesz zamówić usługę 20-30 minut wcześniej. Jeśli potrzebna jest ekipa przeprowadzkowa - zamów usługę  1-2 godziny wcześniej. Jeśli potrzebny jest duży meblowóz zamówić go należy przynajmniej 2-dni wcześniej.

Nie wiesz jakiej wielkości Auto wybrać? Obejrzyj - ten film.

Nasi Dyspozytorzy pracują: Poniedziałek- piątek w godz. 8.00-19.00, w soboty od 9.00-14.00

2.Przygotowanie przeprowadzki

Jeśli do przewiezienia masz kilka przedmiotów: Łóżko, pralkę czy biurko nie potrzebujesz żadnego planu. Drobne zlecenia wykonujemy "od ręki" w 30-60 minut od zamówienia.

Jeśli przeprowadzasz wyposażenie dużego pokoju, lub mebli z kilku pomieszczeń - warto dobrze przygotować się do tej operacji. Przygotowania warto rozpocząć na kilka dni wcześniej przed planowaną datą przewozu. 

3. Aby oszacować cenę usługi

Tu przejdź na stronę z kalkulatorem ceny.

Należy w kalkulatorze wybrać-zaznaczyć 4 opcje:

-  Rodzaj wozu

-  Ilość potrzebnych pracowników

-  Ilość Km ładownych (w jedną stronę)

-  Czas pracy (załadunek rozładunek, nie liczymy czasu jazdy i dojazdów)

4. Mamy 3- Opcje usługi:

  • Ekonomiczna : Samochód z Kierowcą. Sami Państwo pakują, wnoszą i wynoszą swoje mienie i meble. Kierowca układa i zabezpiecza rzeczy w samochodzie.
  • Standardowa: Samochód, Kierowca + odpowiednia ekipa pracowników. Sami Państwo pakują do pojemników, kartonów zawartość mebli, swoje mienie. My wynosimy, ładujemy pakunki, meble, kierowca zabezpiecza i układa w aucie. Wnosimy i ustawiamy wszystkie rzeczy i meble w docelowym miejscu. 
  • Kompleksowa: My przejmujemy wszelkie czynności. Od spakowania mienia do pojemników, poprzez zabezpieczenie, ew. demontaż, wyniesienie i wniesienie mebli,  do rozpakowania mienia w miejscu docelowym. W przypadku usługi kompleksowej zalecamy spotkanie z naszym konsultantem w celu ustalenia szczegółów. (bezpłatnie i niezobowiązująco)

5. Utylizacja mebli i sprzętów

Przeprowadzka jest dobrym momentem na pozbycie się uszkodzonych, starych i nie potrzebnych rzeczy, mebli si sprzętów. Wywozimy je  do specjalistycznych punktów utylizacji. Nie zabieraj ze sobą wszystkiego!

6. Magazyn, przechowanie mebli

Na terenie Trójmiasta i okolic oferujemy usługę przechowania mebli i innych gabarytów w magazynie np. na czas remontu lub wyjazdu. Oferujemy również transport do magazynu i z magazynu do dowolnej lokalizacji. W sprawie magazynu prosimy o kontakt telefoniczny.  

7. Ubezpieczenie transportu

Szef naszej ekipy, Kierowca prowadzący własną działalnosć gospodarczą, posiada ważne ubezpieczenie OC przewoźnika lub osobiście odpowiada za powierzone mu mienie na czas transportu, wystawia rachunek lub fakturę vat za wykonaną usługę. Szef ekipy rozpatruje reklamacje dotyczące jakości usługi, oraz ew. szkód z niej wynikających, szczegóły dotyczące płatności.

W razie pytań zapraszamy to kontaktu mailowego: bagazowka50@gmail.com

lub telefonicznego: tel. 58 679 29 29 lub 58 553 00 53

Zespół bagażówka.com

Od 25.05.2018 obowiązują nowe przepisy o ochronie danych osobowych, tj. Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych").

W związku z powyższymi informujemy o zasadach, na jakich przetwarzamy dane osobowe po dniu 25 maja 2018 roku. Państwa dane tj. adres i nr tel. są wykorzystywane wyłącznie w celu wykonania usługi przeprowadzki. Te dane są przekazywane jedynie szefowi ekipy przeprowadzkowej wyłącznie w celu wykonania usługi i NIE SĄ udostępniane firmom zewnętrznym.

Twe dane są u nas bezpieczne, a wyrażone zgody możesz wycofać w każdym momencie.Liczba odwiedzin dzisiaj: 157
©Wszelkie Prawa zastrzeżone BAGAŻÓWKA.COM