Przeprowadzka i taxi bagażowe w Łodzi

1. Terminy

Jeśli potrzebujesz Bagażówki (12m3) lub Kontenera (20m3) z kierowcą lub 2-osobową ekipą do załadunku i rozładunku, bez problemu zamówisz przeprowadzkę 1 dzień wcześniej, lub na bieżąco danego dnia. Jeśli potrzebujesz większej przeprowadzki - 3 lub 4-osobowej ekipy, prosimy o złożenie zamówienia 2-3 dni wcześniej. W terminie pod koniec i na początku miesiąca kalendarzowego prosimy o składanie zamówień z większym wyprzedzeniem.

Którą wielkość samochodu wybrać? Obejrzyj ten film

Centrala jest czynna: poniedziałek-piątek w godz. 8.00-19.00, w soboty od 9.00-14.00. Zamów swoją Bagażówkę - tel. 42 251 42 42  ;  733 492 899

2.Przygotowanie przeprowadzki

Jeśli zamawiają Państwo przeprowadzkę kompleksową, zajmiemy się również wszelkimi przygotowaniami do przeprowadzki oraz pakowaniem. Jeśli zamawiają Państwo usługę standardową, bez pakowania, należy przed przeprowadzką:

 • spakować zawartość mebli - szaf, komód, lodówki etc.
 • zabezpieczyć delikatne przedmioty - szkło, lustra, elektronikę etc.
 • odłączyć lodówkę, pralkę zmywarkę i przygotować je do wyniesienia
 • odkręcić lampy i inne przytwierdzone instalacje, które zabierają Państwo ze sobą

3. Sprawdź orientacyjną cenę na naszej stronie:

Tu przejdź na stronę z kalkulatorem ceny. Podaj:

 • Wielkość samochodu
 • Ilość potrzebnych pracowników do załadunku/rozładunku
 • Ilość kilometrów do przejechania z ładunkiem (w jedną stronę)
 • Szacowany czas pracy przy załadunku i rozładunku (nie liczymy czasu jazdu czy dojazdów)

4. Jakiej przeprowadzki potrzebujesz?

 • Ekonomiczna: Podstawiamy na miejsce samochód z kierowcą. Państwo mają własną ekipę lub samodzielnie zajmują się załadunkiem i rozładunkiem. Kierowca pomoże ułożyć i zabezpieczyć rzeczy w samochodzie.
 • Standardowa: Przysyłamy samochód z kierowcą i odpowiednią ekipą pracowników do załadunku i rozładunku. Wyniesiemy i wniesiemy Państwa meble i pakunki. Zabezpieczymy je na czas transportu.
 • Kompleksowa: Przysyłamy ekipę pracowników do spakowania wszystkich rzeczy, zapakujemy rzeczy w kartony lub pojemniki, dostarczymy materiały do zabezpieczenia elektroniki, i innych delikatnych lub szklanych elementów. Zabezpieczymy również meble i gabaryty. Następnie zajmiemy się wyniesieniem, transportem i wniesieniem oraz ustawieniem wszystkiego w nowym miejscu. Na Państwa życzenie możemy również rozpakować wszystkie drobniejsze przedmioty w nowej lokalizacji.

5. Utylizacja mebli i sprzętów

Przy okazji przeprowadzki lub likwidacji mieszkania, pomożemy z wywozem starych i zużytych mebli, sprzętu AGD lub innych gabarytów do punktu utylizacji.

6. Ubezpieczenie transportu, reklamacje

Szef ekipy tj. kierowca, prowadzący działalność gospodarczą, posiada ważne ubezpieczenie OC przewoźnika lub osobiście odpowiada za powierzone mu mienie na czas transportu. Kierowca wystawia fakturę vat lub rachunek. Szef ekipy rozpatruje również wszelkie reklamacje dotyczące jakości usługi, ew. szkód z niej wynikających, oraz ustala z klientem szczegóły płatności.

KONTAKT

Zamów swoją szybką i bezproblemową przeprowadzkę! Nasi dyspozytorzy z chęcią doradzą jak duży samochód i jak liczną ekipę wybrać.

tel:  733 492 899
email: bagazowka50@gmail.com 

Od 25 maja 2018 roku obowiązują nowe przepisy o ochronie danych osobowych, tj. Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych").

W związku z powyższym informujemy o zasadach, na jakich przetwarzamy dane osobowe po dniu 25 maja 2018 roku. Państwa dane tj. adres i nr tel. są wykorzystywane wyłącznie w celu wykonania usługi przeprowadzki. Te dane są przekazywane jedynie szefowi ekipy przeprowadzkowej wyłącznie w celu wykonania usługi i NIE SĄ udostępniane firmom zewnętrznym.

Twoje dane są u nas bezpieczne, a wyrażone zgody możesz wycofać w każdej chwili.Liczba odwiedzin dzisiaj: 33
©Wszelkie Prawa zastrzeżone BAGAŻÓWKA.COM