Przeprowadzka - czyli co powinieneś wiedzieć....(?)

1. Taxi bagażowe, Bagażówka

Jeśli potrzebujesz standardowej Bagażówki (ok 10m3) lub nieco większego kontenerka (20m3) tylko z Kierowcą możesz zamówić usługę 20-30 minut wcześniej. Jeśli potrzebna jest ekipa przeprowadzkowa - zamów usługę  1-2 godziny wcześniej. Jeśli potrzebny jest duży meblowóz zamówić go należy przynajmniej 2-dni wcześniej.

Nie wiesz jakiej wielkości Auto wybrać? Obejrzyj - ten film.

Nasi Dyspozytorzy pracują: Poniedziałek- piątek w godz. 8.00-19.00, w soboty od 9.00-16.00

2.Przygotowanie przeprowadzki

Jeśli do przewiezienia masz kilka przedmiotów: Łóżko, pralkę czy biurko nie potrzebujesz żadnego planu. Drobne zlecenia wykonujemy "od ręki" w 30-60 minut od zamówienia.

Jeśli przeprowadzasz wyposażenie dużego pokoju, lub mebli z kilku pomieszczeń - warto dobrze przygotować się do tej operacji. Przygotowania warto rozpocząć na kilka dni wcześniej przed planowaną datą przewozu. 

3. Aby oszacować cenę usługi

Tu przejdź na stronę z kalkulatorem ceny.

Należy w kalkulatorze wybrać-zaznaczyć 4 opcje:

-  Rodzaj wozu

-  Ilość potrzebnych pracowników

-  Ilość Km ładownych (w jedną stronę)

-  Czas pracy (załadunek rozładunek, nie liczymy czasu jazdy i dojazdów)

4. Mamy 3- Opcje usługi:

  • Ekonomiczna : Samochód z Kierowcą. Sami Państwo pakują, wnoszą i wynoszą swoje mienie i meble. Kierowca układa i zabezpiecza rzeczy w samochodzie.
  • Standardowa: Samochód, Kierowca + odpowiednia ekipa pracowników. Sami Państwo pakują do pojemników, kartonów zawartość mebli, swoje mienie. My wynosimy, ładujemy pakunki, meble, kierowca zabezpiecza i układa w aucie. Wnosimy i ustawiamy wszystkie rzeczy i meble w docelowym miejscu. 
  • Kompleksowa: My przejmujemy wszelkie czynności. Od spakowania mienia do pojemników, poprzez zabezpieczenie, ew. demontaż, wyniesienie i wniesienie mebli,  do rozpakowania mienia w miejscu docelowym. W przypadku usługi kompleksowej zalecamy spotkanie z naszym konsultantem w celu ustalenia szczegółów. (bezpłatnie i niezobowiązująco)

5. Utylizacja mebli i sprzętów

Przeprowadzka jest dobrym momentem na pozbycie się uszkodzonych, starych i nie potrzebnych rzeczy, mebli si sprzętów. Wywozimy je  do specjalistycznych punktów utylizacji. Nie zabieraj ze sobą wszystkiego!

6. Ubezpieczenie transportu, reklamacje.

Szef naszej ekipy, Kierowca prowadzący swoją działalność gospodarczą, posiada ważne ubezpieczenie OC przewoźnika lub osobiście odpowiada za powierzone mu mienie na czas transportu, wystawia fakturę vat lub rachunek za wykonaną usługę. Szef ekipy rozpatruje reklamacje dotyczące jakości usługi, ew. szkód z niej wynikających, oraz szczegóły płatności.

W razie pytań zapraszamy to kontaktu mailowego: bagazowka1@wp.pl

lub telefonicznego: tel. 58 679 29 29 lub 58 553 00 53

Zespół bagażówka.comPolecamy:
Liczba odwiedzin dzisiaj: 284
©Wszelkie Prawa zastrzeżone BAGAŻÓWKA.COM