Przeprowadzka - Co powinieneś wiedzieć.... 

  1.  Jeżeli przewozisz kilka pakunków/jeden mebel - nie potrzebujesz żadnych planów:) Zadzwoń - przyjeżdżamy jako bagażówka i przewozimy Twój dobytek w 20-40 minut. "Od Ręki" Jednak przeprowadzkę na weekend lub w ostatnich dniach miesiąca lepiej zaplanować z kilku dniowym wyprzedzeniem – te terminy to dla nas najbardziej pracowity okres.
  2.  Jeżeli przeprowadzają Państwo mieszkanie, biuro lub wyposażenie wielu pomieszczeń, warto zaplanować to z odpowiednim zapasem czasu by uniknąć stresu i zbędnych kosztów. Samo pakowanie przygotowania nim przyjedzie ekipa z autem mogą zająć Państwu nawet kilka dni. Aby je ułatwić przygotowaliśmy dla Państwa specjalną Check-Listę do bezpłatnego pobrania na stronie głównej. Przeprowadzka jest bardzo dobrą okazją by pozbyć się niepotrzebnych mebli i sprzętów. Wywozimy je dla Państwa do specjalnych punktów utylizacji. Naprawdę warto zastanowić się - czego się pozbyć, by Nowego Miejsca nie obciążać zbędnym "Balastem"
  3.   Oferujemy 3- Rodzaje, opcje przeprowadzki:

Przeprowadzka Minimum (ekonomiczna): - Kierowca i odpowiednie auto - Sami Państwo pakują i  wnoszą swój dobytek. Kierowca zabezpieczy i poukłada rzeczy w aucie, służy swoim doświadczeniem.

    Pomoc w Wyborze Auta - Obejrzyj, Tu krótki Film  

                                        -    .

-Przeprowadzka Standard: - Kierowca +auto + ilość Pracowników. Państwo sami pakują zawartość mebli do pojemników, kartonów, worków. Nasi Pracownicy Zabezpieczają meble, wynoszą i wnoszą pakunki, meble, ustawiają w docelowych miejscach

 Warto rozpocząć pakowanie dobytku do kartonów na kilka dni, do tygodnia wcześniej przed terminem przeprowadzki.

-Przeprowadzka Kompleksowa: My przejmujemy wszystkie czynności łącznie z zapakowaniem zawartości mebli do pojemników, zabezpieczeniem i ustawieniem sprzętów w docelowym miejscu. Tu konieczne jest ustalenie wstępne ilości pojemników, kartonów oraz ilości pracowników potrzebnych do przeprowadzki. Chętnie przyjedziemy i ustalimy wspólnie z Państwem szczegóły i zakres prac (bezpłatnie i niezobowiązująco). Na życzenie montujemy i demontujemy również sprzęt AGD, meble, lampy i karnisze, dokonujemy drobnych napraw związanych z przeprowadzką.

4.   Prosimy o powiadomienie nas o wszelkich nietypowych przeszkodach, możliwych problemach z dojazdem, o rozmiarach    dużych, nietypowych lub bardzo ciężkich przedmiotach typu: Sejfy, pianino, duże maszyny, dłużyce.

5.   Koszt, cennik usługi:

    Na stronie głównej naszego serwisu, (w dolnej części strony ) możemy samodzielnie oszacować   przewidywany koszt usługi.

Wystarczy wybrać 5-parametrów:

   • Rodzaj, wielkość wozu

   • Ilość ludzi potrzebnych do załadunku

   • liczbę kilometrów ładownych (w jedną stronę)

   • sumę pięter bez windy do pokonania

   • przewidywany czas pracy, postoju wozu.

  Do ustalenia właściwej ceny bierzemy pod uwagę powyższe parametry rzeczywiste, z przebiegu przeprowadzki.

6. Ubezpieczenie Transportu. Szkody. Kierowca, szef ekipy , prowadzący własną działalność gospodarczą, posiada ubezpieczenie OC Przewoźnika lub odpowiada osobiście za powierzone przedmioty.

Zgodnie z art.65 ust. 3 p.3 Prawa przewozowego, nie ponosimy odpowiedzialności za uszkodzenia elementów z natury delikatnych, szklanych i elektroniki.

Obowiązkiem kierowcy jest wystawienie faktury vat, rachunku za wykonaną usługę. Szef zespołu rozpatruje również reklamacje związane z jakością usługi przeprowadzki, ew. szkód z nią związanych oraz szczegółów dotyczących płatności.

W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

Zespół bagażówka.com

------------------------------------------------------------------------------------------ 

Od 25 maja 2018 r obowiązują nowe przepisy o ochronie danych osobowych, tj. Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych").
W związku z powyższym informujemy o zasadach, na jakich przetwarzamy dane osobowe po dniu 25 maja 2018 roku. Państwa dane tj. adres i nr tel. są wykorzystywane wyłącznie w celu wykonania usługi przeprowadzki. Te dane są przekazywane jedynie szefowi ekipy przeprowadzkowej wyłącznie w celu wykonania usługi i NIE SĄ udostępniane firmom zewnętrznym.


Twoje dane są u nas bezpieczne, a wyrażone zgody możesz wycofać w każdej chwili.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pakowanie - część pierwsza - przygotowania

Kiedy decyzja o przeprowadzce już zapadła przychodzi czas pakowania. By nie utonąć we własnych rzeczach i uporać się z tym jak najszybciej warto się uprzednio dobrze przygotować.


1. Czas 

Zawsze załóż podwójną ilość czasu którą szacowałeś na początku - pakowanie rzeczy, wbrew pozorom, jest czynnością pracochłonną i czasochłonną. Zacznij pakowanie dostatecznie wcześnie - kilka dni przed przed planowaną przeprowadzką. Najpierw spakuj rzeczy używane najrzadziej, przedmioty użytku codziennego spakuj na koniec.


2. Materiały 

Przygotuj się wcześniej - kup kartony, duże mocne worki, taśmę (pakową lub typu duct tape) i folię stretch. Przyda się także marker do opisywania kartonów, folia bąbelkowa (jeżeli posiadasz delikatne przedmioty), kolorowe znaczniki oraz nożyczki lub nóż. Powyższe materiały znajdziesz w marketach budowlanych.


3. Selekcja 

Zanim rozpoczniesz pakowanie zastanów się, czy oby na pewno chcesz zabierać ze sobą wszystkie rzeczy na nowe miejsce. Warto przejrzeć ubrania - te które są już znoszone - wyrzucić, a te które po prostu z jakiegoś powodu nam nie pasują a są w dobrym stanie - oddać potrzebującym. Dobrze pozbyć się wszystkich przedmiotów które są stare, zużyte, zepsute oraz których od dłuższego czasu nie używamy. Jeżeli meble które posiadasz nie będą pasować do wystroju twojego nowego lokum lub zwyczajnie przestały się ci podobać - możesz pomyśleć (odpowiednio wcześniej) o wystawieniu ich na portalu z ogłoszeniami i sprzedaniu, bądź oddaniu za darmo. Zmniejszając ilość rzeczy do zabrania oszczędzasz swój czas i siły a także zmniejszasz koszty samej przeprowadzki. Także w kwestii żywności warto zminimalizować zapasy, zwłaszcza produktów wymagających specjalnych warunków - lodówki bądź zamrażalnika. Przeprowadzka może potrwać kilka godzin i tego typu produkty mogą nie być już przydatne do spożycia.


4. Segregacja 

Zanim zaczniesz pakować kartony - rzeczy posegreguj pomieszczeniami do których mają trafić oraz rodzajem. Dużo łatwiej będzie wtedy odnaleźć potrzebne przedmioty, a rozpakowywanie pójdzie znacznie sprawniej. 


5. Karton ratunkowy

Nie oszukuj się, rozpakowywanie rzeczy nie potrwa jeden dzień. Przygotuj jeden karton, do którego trafią niezbędne rzeczy które przydadzą się od razu po przeprowadzce. Powinny trafić tam podstawowe przybory higieniczne, apteczka z lekami, ładowarki do niezbędnych urządzeń, podstawowe narzędzia czy  minimalny zestaw pozwalający na spożycie posiłku.


6. Oznaczenia kartonów

Kartony dobrze jest opisać i oznaczyć kolorami pomieszczeń (np. kuchnia - kolor żółty, sypialnia - kolor zielony, itd; można użyć do tego kolorowych taśm bądź naklejek). Ułatwi to pracę zarówno ekipie noszącej, która od razu będzie wiedziała dokąd ma trafić dany karton, jak i tobie, gdy będziesz je rozpakowywać. Dobrą praktyką jest także numerowanie kartonów (mając przykładowo 20 kartonów opisujemy każdy z nich - 1/20, 2/20) dzięki temu, będziemy od razu widzieć, czy żadnego z nich nie brakuje. Dodatkowo na kartonach zawierających szkło bądź delikatne elementy warto dodać stosowne ostrzeżenie. 


Liczba odwiedzin dzisiaj: 84
©Wszelkie Prawa zastrzeżone BAGAŻÓWKA.COM